Кратки видео водич за напредније кориштење форума:

Andjelija

Мигранти у Србији

86 одговора у овој теми

mi jos da zahvalimo bogu sto smo sirotinja, ne planiraju da se zadrzavaju ovde... idu u nemackama

Подели овај одговор

Линк према одговору
Подели на другим страницама
1 hour ago, LiberalniDesnicar said:

mi jos da zahvalimo bogu sto smo sirotinja, ne planiraju da se zadrzavaju ovde... idu u nemackama

Mogla bi neka molitva zahvalnosti Bogu što smo sirotinja ? :)

Подели овај одговор

Линк према одговору
14 minutes ago, majoр said:

Mogla bi neka molitva zahvalnosti Bogu što smo sirotinja ? :)

haha, moze. 
Ali realno, da smo bogatiji nakupili bi se oni kod nas, ne bi htel ida izadju.. 

Подели овај одговор

Линк према одговору
пре 1 сат , Stariji Gospodin said:

....... a za godinu dana to je 10.950! Ali to je samo zvanično. A nezvanično? 

Незванично је, колико ми се чини, ако ме сећање не вара, да сам то негде пре неколико месеци прочитао, око 70.000 избеглица годишње се "заглави" у Србији, а државна власт им обезбеђује и смештај и храну и дневнице о нашем трошку..... 

1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору
5 minutes ago, dušan said:

Незванично је, колико ми се чини, ако ме сећање не вара, да сам то негде пре неколико месеци прочитао, око 70.000 избеглица годишње се "заглави" у Србији, а државна власт им обезбеђује и смештај и храну и дневнице о нашем трошку..... 

Mislim da je to preterana brojka, jer da je tako ovde život ne bi bio moguć. Neka svaki migrant dnevno košta 20 evra, što je malo, ali neka bude i toliko. Pomnoži 20e * 70.000 = 1.400.000 evra dnevno! I sada to pomnoži sa 365 dana u godini i dobiješ 511.000.000 evra. Previše. Nismo još dotle došli, ali ako ovako nastavimo...

3 people воле ово

Подели овај одговор

Линк према одговору
10 minutes ago, Stariji Gospodin said:

Mislim da je to preterana brojka, jer da je tako ovde život ne bi bio moguć. Neka svaki migrant dnevno košta 20 evra, što je malo, ali neka bude i toliko. Pomnoži 20e * 70.000 = 1.400.000 evra dnevno! I sada to pomnoži sa 365 dana u godini i dobiješ 511.000.000 evra. Previše. Nismo još dotle došli, ali ako ovako nastavimo...

Мигроси нас за сада коштају много мање, јербо све то пегла ЕУ и Сорошеви "волонтери", па буџет не осећа превелики притисак од њих. Тако да ни не осетимо када их има довољно, а распоређени су стратешки, да задају ударац. Војска демилитаризована, полиција у расулу, народ се активно разоружава - све је то математика старијег господина са аватара Старијег господина који пише овде, на форуму. И то није једначина у којој видим непознату; напротив, све је врло јасно.

2 people воле ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

Креирајте налог или се пријавите да би коментарисали

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструјте се да би приступили друштву видовдан форума, једноставно је!

Register a new account

Пријави се

Већ имате налог, пријавите се овде

Пријави се сада

• На теми су присутни   0 members

No registered users viewing this page.