Кратки видео водич за напредније кориштење форума:

Далматинац

Разни цитати, народне изреке и поучне приче

96 одговора у овој теми

"Није ми јасан тај појам "насиље у породици" ?! Колико знам , сексуални чин је експлицитно насилан , практично је незамислив без силе јер се заснива на мушкој снази...заиста не знам како мисле ти дегенерици да коитирају жену на демократски начин" ?!

С.М. "Култ"

Срђан Мркаја

2 people воле ово

Подели овај одговор

Линк према одговору
Подели на другим страницама

"Нигдје не постоји равноправност осим у перверзном уму либералног идиота. Нигдје ни у Царству Небеском ни у овом животу...и у надприроди и у природи посвуда је присутна само НЕРАВНОПРАВНОСТ , РАЗЛИЧИТОСТ И ДРУГАЧИЈА ВРИЈЕДНОСТ. Ни вјере ни расе ни народи ни породице ни полови ни појединци...нико није равноправан нити има исту вриједност у односу на неког или нешто друго. Постоји дакле само апсолутна НЕЈЕДНАКОСТ и НЕРАВНОПРАВНОСТ."

Срђан Мркаја "Култ"

2 people воле ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

"Ми морамо потпуно искоријенити злочиначко феминистичко учење по коме је фетус дио жениног тијела па према томе она има пуно право да одлучи шта ће радити с њим тј. да ли ће га убити или не. Тако што може смислити само ђаво а они који исповједају ту одвратну лаж , сами на себе навлаче тешко проклетство. Жена дакле нити је зачела сама од себе нити је фетус тј. заметак дио њеног организма већ је посебан живот ( и душа и тијело ) па стога она нема никакво право и ни по ком основу да убије дијете. Живот дјетета не припада родитељима као што им не припада ни сам њихов живот. Човјек није власник свога живота јер га није ни створио и само Бог има право узети оно што је сам дао."

Срђан Мркаја  "Од Господа дар"

1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

„Нека је проклет и онај ко би покушао да нас одврати од верности поштеној и христољубивој Русији, и свако ко би од вас – Црногораца – пошао против Русије – од истог племена и исте вере, да му Бог да да му живом месо отпада од костију и да му нема добра ни у овом, ни и у будућем животу!“

– Свети Петар Цетињски

2 people воле ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

Нико није толико бестидних клевета просуо на Христа Господа колико Јевреји. Њихов Талмуд кипти од злобе и пакости према Господу.“ 
(ОХРИДСКИ ПРОЛОГ – СВЕТОГ ВЛАДИКЕ НИКОЛАЈА)

FB_IMG_1483908693227.jpg

Подели овај одговор

Линк према одговору

"Прије 2000 година , оваква луда свјетина је осудила и разапела Христа...овакви су газили часни крст , сваку правду и закон Господњи током вијекова , убијали побожне Цареве и Краљеве , као револуционари силовали монахиње по црквама , касапили племићку дјецу и пљачкали све на шта су стигли...овакви су рушили градове и газили светитеље...мислите да претјерујем ? Читајте мало свете оце и историју , тамо ћете видјети шта је све руља чинила и за шта је једино способна."

Срђан Мркаја   "Пси мира"

Подели овај одговор

Линк према одговору

Креирајте налог или се пријавите да би коментарисали

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструјте се да би приступили друштву видовдан форума, једноставно је!

Register a new account

Пријави се

Већ имате налог, пријавите се овде

Пријави се сада

• На теми су присутни   0 members

No registered users viewing this page.