Кратки видео водич за напредније кориштење форума:

Sign in to follow this  
Followers 0
majoр

Прелиставање

95 одговора у овој теми

albanci su vazda bili vjerne americke i italijanske sluge, za drugo i nisu.

1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору
Подели на другим страницама
45 minutes ago, Stariji Gospodin said:

Srbi, izuzev onih koji imaju iskustvo suživota sa njima, uglavnom ne poznaju albanski narod, ne razumeju njihov jezik, mentalitet, prilike, podele, nijanse itd, a trebalo bi. To naročito važi u pogledu Albanije. Mi ovde nismo svesni da je Albanija, a naročito njena vladajuća garnitura oličena u Ediju Rami i njegovoj Socijalističkoj partiji - kompletno u rukama Džordža Soroša. Dakle, kada razmišljamo o albanskim ciljevima i njihovoj politici trebalo bi imati na umu i to da oni nisu baš sasvim svoji - tj nalaze se pod kontrolom pre svega Soroša, a to što on ne kontroliše čini Fetulah Gulen. U prevodu, albanski faktor na Balkanu je pod punom kontrolom CIA skoro već četvrt veka. Tzv albanski lobi u SAD njihov je projekat. Otud je mnogo važnije od toga šta žele sami Albanci pitati se šta zapravo želi američka duboka država sa Albancima? U odgovoru na to pitanje krije se ključ za osnovni problem srpske bezbednosti.

Ramina platforma za Makedoniju smišljena je u Stejt Departmentu i u par think-tankova. Taj naduvani balvan sam nema dovoljno pameti za tako nešto. Pa tako treba tumačiti i posetu albanskog predsednika jugu Srbije.  Međutim, u samoj Albaniji se polako javlja svest o sopstvenom položaju jer je Socijalistička partija čije je rukovodstvo i pola albanske vlade, klijent Džordža Soroša. Oni su oličenje totalne korupcije i bede u toj zemlji i tamošnji pametni ljudi shvataju da suština njihovih problema leži u prisustvu i uticaju pre svega Džordža Soroša. Tako se pojavila Liga protiv Soroša koja vodi kampanju raskrinkavanja soroševske mreže u Albaniji: novinari, političari, profesori, intelektualci, sudije, advokati itd, deo su njegove mreže koja je kidnapovala albansku državu spajajući svoj sebičan interes sa interesom stranog faktora. Vidite ove linkove: https://theunhivedmind.com/UHM/soros-us-ambassador-to-albania-rules-country-threatens-opponents-to-globalist-agenda-uses-us-visas-as-pressure-tool-same-story-with-geoffrey-pyatt-in-greece/ i ovo: http://conservativerepublicannews.com/2017/03/03/how-soros-money-is-corrupting-politics-in-this-small-european-nation/

Evo nekih albanskih ilustracija koje pokazuju Soroša u pravom svetlu: 

16716050_1862314644056412_7995472678953653474_o.jpg

auto_sorosianet1481368723.jpg

goxhaj.jpg

Сер Јаков по обичају има најдубље анализе. Браво и хиљаду пута браво, нисам веровао да би на неком форуму могло да се прочита нешто овако добро. Ова Луда вам се клања и благодари на овој анализи, драги сер Јакове.

maxresdefault (1).jpg

2 people воле ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

Објавио (уређено)

29 minutes ago, Saintcruix said:

Сер Јаков по обичају има најдубље анализе. Браво и хиљаду пута браво, нисам веровао да би на неком форуму могло да се прочита нешто овако добро. Ова Луда вам се клања и благодари на овој анализи, драги сер Јакове.

Ta nemojte, ja sam samo dokoni daleki rođak krvne loze Gospodara, nesposoban da vodi operacije finansijske alhemije i svetske kabale, a sa druge strane dovoljno blizak jezgru da mi bude omogućen ulazak u delove arhive i dat uvid u osnovne tokove. Ali ipak, šta ja znam o univerzumu, samo nagađam... B| 

Уређено од Stariji Gospodin
1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору
3 minutes ago, Stariji Gospodin said:

Ta nemojte, ja sam samo dokoni daleki rođak krvne loze Gospodara, nesposoban da vodi operacije finansijske alhemije i svetske kabale, a sa druge strane dovoljno blizak jezgru da mi bude omogućen ulazak u delove arhive i dat uvid u osnovne tokove. Ali ipak, šta ja znam o univerzumu, samo nagađam... B| 

Драги сер Јакове, управо је Ваша скромност то што вас открива као озбиљнијег играча него што желите да верујемо да сте. :default_4chsmu1:

Скромност је одлика племенитих људи, врлина далека и страна плебсу. Луде су довољно биле по дворовима, да би могле да препознају племство. :)

Подели овај одговор

Линк према одговору
пре 16 минута , Stariji Gospodin said:

Opaaa, i ja sam RH negativna. Pa mi smo rod. :default_4chsmu1:

1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

DavenportodlaziDanas.jpg.efef0f83b45b0266514a3a6c518fb617.jpg 

Kad je Darko Panović saznao da ovo englesko sranje napušta Beograd otpalo mu je i ono malo kose što imade.   

1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору
6 hours ago, majoр said:

Kad je Darko Panović saznao da ovo englesko sranje napušta Beograd otpalo mu je i ono malo kose što imade.   

Biće više nego indikativno iz koje će države doći njegov naslednik. Iznenadio bih se ukoliko ne bude iz Nemačke (ili Austrije).

1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

Креирајте налог или се пријавите да би коментарисали

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструјте се да би приступили друштву видовдан форума, једноставно је!

Register a new account

Пријави се

Већ имате налог, пријавите се овде

Пријави се сада
Sign in to follow this  
Followers 0

• На теми су присутни   0 members

No registered users viewing this page.