Кратки видео водич за напредније кориштење форума:

Sign in to follow this  
Followers 0
Далматинац

ПУТИНОВ САРАДНИК: Протести у Београду су режирани споља да се ослаби власт

25 одговора у овој теми

Објавио (уређено)

15 minutes ago, Jелена said:

Да ли сам то рекла?

Na neki nacin i jesi ali sama nisi svjesna. Spustila si zeleznjaka od Putinovog saradnika na nivo "samo jednog poslanika" i samim tim si smanjila znacaj njegove izjave. Znam ja da je on samo poslanik ali smatram da to nama u ovom trenutku nije vazno, srpska drzava je na udaru! Vise se ne radi o vucicu. Nama je potrebna ovakva podrska pa taman da dolazi od gradonacelnika Norilska.

Уређено од Далматинац

Подели овај одговор

Линк према одговору
Подели на другим страницама
пре 20 минута , Далматинац said:

Na neki nacin i jesi ali sama nisi svjesna. Spustila si zeleznjaka od Putinovog saradnika na nivo "samo jednog poslanika" i samim tim si smanjila znacaj njegove izjave. Znam ja da je on samo poslanik ali smatram da to nama u ovom trenutku nije vazno, srpska drzava je na udaru! Vise se ne radi o vucicu. Nama je potrebna ovakva podrska pa taman da dolazi od gradonacelnika Norilska.

Ако желим да нешто кажем, ја ово кажем директно. Немоjте да приписујете мени нешто што нисам говорила. То је, ако Железњак ниjе повезан са Путином, онда његово мишљење није интересантно за вас? Железњак као посланик је у комуникацији са српском Скупштином. Стога је говорио о догађајима у Србији. Поред тога, он је рекао о стварима које су очигледне за сваку разумну особу. Дакле, нема о чему се расправљати.

Подели овај одговор

Линк према одговору
пре 24 минута , Далматинац said:

srpska drzava je na udaru! Vise se ne radi o vucicu. Nama je potrebna ovakva podrska pa taman da dolazi od gradonacelnika Norilska.

Имате ову подршку од Путина, од нашег патријарха, од нашег Министарства спољних послова (Мариjа Захарова) и од нашег парламента (Железњак). Имате подршку целе Русије. То није довољно за вас?

Подели овај одговор

Линк према одговору
7 minutes ago, Jелена said:

Имате ову подршку од Путина

Putin rekao nesto o ovim demonstracijama? Ubaci link.

Подели овај одговор

Линк према одговору
пре 14 минута , Далматинац said:

Putin rekao nesto o ovim demonstracijama? Ubaci link.

Путин је увек говорио против "обоjених револуција". Сви то знају. Путин је подржао Вучића на изборима. Данас, Марија Захарова је на свом брифингу рекла да су избори у Србији одржани без кршења закона, они одражавају вољу српског народа, и да политичке снаге у Србији треба да спрече дестабилизацију у земљи. Марија Захарова је званична особа. У овом случају она не изражава своjе лично мишљење, већ став наше државе.

1 person воли ово

Подели овај одговор

Линк према одговору
пре 13 минута , Jелена said:

Данас, Марија Захарова је на свом брифингу рекла да су избори у Србији одржани без кршења закона, они одражавају вољу српског народа, и да политичке снаге у Србији треба да спрече дестабилизацију у земљи.

Русија је подржала резултат ваших избора на свим нивоима. Русија је позвала ваших политичара да не дестабилизују ситуацију. Али Русија не може да нешто наређуjе Србима! Зато што би се ово могло назвати "мешање у унутрашње стваре". То би било непоштовање вашег суверенитета од стране Русиjе. Нисмо прешли ту линију.

Подели овај одговор

Линк према одговору

Објавио (уређено)

Цитирај

МОСКВА се нада да ће све политичке снаге у Србији показати одговоран приступ и неће дозволити дестабилизацију у земљи, као и да ће сва питања бити решавана у оквиру закона, изјавила је данас портпаролка руског Министарства спољних послова Марија Захарова.

„У демократској и пријатељској Србији постоје све могућности за реализацију грађанских права, укључујући и слободу речи и окупљања. Важно је да се сва питања решавају искључиво у оквиру закона. Надамо се да ће све политичке снаге показати одговорност и неће дозволити дестабилизацију у Србији”, наводи се у изјави Захарове, објављеној на сајту руског МСП-а.

Она је навела да се у акцијама протеста у Србији стављају под сумњу резултати председничких избора 2. априла.

Али, многобројни посматрачи, међу којима и страни, саопштили су да значајно кршења изборног права није забележено и да је гласање спроведено у складу са општеприхваћеним нормама, те да резултати објективно одражавају вољу српских бирача”, наводи се у изјави Захарове.

http://fakti.org/rossiya/mid/zaharova-politicke-snage-srbije-da-pokazu-odgovornost-i-ne-dozvole-destabilizaciju

Уређено од Jелена

Подели овај одговор

Линк према одговору

Креирајте налог или се пријавите да би коментарисали

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструјте се да би приступили друштву видовдан форума, једноставно је!

Register a new account

Пријави се

Већ имате налог, пријавите се овде

Пријави се сада
Sign in to follow this  
Followers 0

• На теми су присутни   0 members

No registered users viewing this page.