Кратки видео водич за напредније кориштење форума:

Sign in to follow this  
Followers 0
Далматинац

ПУТИНОВ САРАДНИК: Протести у Београду су режирани споља да се ослаби власт

25 одговора у овој теми

Објавио (уређено)

пре 47 минута , Jелена said:

Путин је увек говорио против "обоjених револуција". Сви то знају. Путин је подржао Вучића на изборима. .........

Да ли можда знаш због чега је Путин подржао Вучића непосредно пре избора?

Да ли је Путин знао какав је био Виктор Јанукович као председник Украјине, а ипак га је подржао.

Исто се то односи и на Вучића односно другим речима да ли је Путин свестан катастрофалне економске ситуације у Србији захваљујући Вучићу, а ипак га подржава?

То ми никако није јасно Путинова подршка Вучићу, а зна се да Вучић има стране западне саветнике који га саветују противно интересима србског народа.

Уређено од dušan

Подели овај одговор

Линк према одговору
Подели на другим страницама
пре 14 минута , dušan said:

Да ли је Путин знао какав је био Виктор Јанукович као председник Украјине, а ипак га је подржао.

Исто се то односи и на Вучића односно другим речима да ли је Путин свестан катастрофалне економске ситуације у Србији захваљујући Вучићу, а ипак га подржава?

То ми никако није јасно Путинова подршка Вучићу, а зна се да Вучић има стране западне саветнике који га саветују противно интересима србског народа.

Ја не могу да знам разлоге зашто је Путин подржао Вучића. Али, Путин не чини ништа без разлога. Можда зато што Вучић заиста има подршку већине српског народа. То су показали избори. Можда зато што није нашао у Србиjи неког ко би био бољи од Вучића. Или можда нешто друго.

Подели овај одговор

Линк према одговору
1 hour ago, dušan said:

Mislim da su rusi procjenili da nema bolje opcije i to je to.

Подели овај одговор

Линк према одговору
пре 15 сати , dušan said:

Ја ћу додати. Већ сам говорила да је Јанукович био лопов. Многи добри искрени људи у Украјини су били против Јануковича. Неки од њих ми су говорили: "Све је тако лоше да не може бити горе". Сада, испоставило се да то може бити. Може бити горе. Разумеш? Без обзира колико jе лош Вучић, треба схватити да државни удар може довести само до погоршања ситуације, укључујући и економске. И никад - до побољшања. Осим тога, то може довести до грађанске конфронтације и крвопролића. Да ли jе то потребно Србиjи? Сумњам.

Они који организују протесте, наjмање од свега брину за добробит Срба. Они следе своје циљеве, а не Србије. Људи на маjдану су били против корупције, против сиромаштва и за независност државе. А шта су добили на крају? Корупција је достигла до сада невиђене размере. Испод линије сиромаштва живи 60% становништва. О независности - да не причам. Украјина је постала колонија Запада. Она је потпуно под спољним контролом.

Да ли мислите да ће ако ћете, уз помоћ државног удара, присилити Вучића да оде, на његово место доћи неко бољи од њега? Неће! Јер нећете ви бити они ко ће изабрати нову владу Србије. Нећете то бити ви! Други људи који су далеко од интереса Србије, ће одабрати и успоставити за вас нову власт. И то ће бити за вас много горе од тренутне ситуације. Још једном вам кажем: учите из грешака Украјине. Немојте их понављати. Врло лако - изгубити државу. Веома тешко - повратити jе. Чуваjте Србиjу.

Извињавам се због емоција.

3 people воле ово

Подели овај одговор

Линк према одговору

Неки румени са овог форума, преко фејсбука позивају четнике да бране Србију од демонстрација "Отпора". Можда би волели да гледају грађански рат уживо?

Подели овај одговор

Линк према одговору
3 minutes ago, Varsonufije said:

Неки румени са овог форума, преко фејсбука позивају четнике да бране Србију од демонстрација "Отпора". Можда би волели да гледају грађански рат уживо?

Напредњак, који је тај "румени" који жели грађански рат ?

Подели овај одговор

Линк према одговору

Објавио (уређено)

пре 3 минута , majoр said:

Напредњак, који је тај "румени" који жели грађански рат ?

Прво желим да ти се захвалим што ме сматраш за напредније снаге овог друштва. А као друго, румени ће се сами препознати.

Уређено од Varsonufije

Подели овај одговор

Линк према одговору

Креирајте налог или се пријавите да би коментарисали

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструјте се да би приступили друштву видовдан форума, једноставно је!

Register a new account

Пријави се

Већ имате налог, пријавите се овде

Пријави се сада
Sign in to follow this  
Followers 0

• На теми су присутни   0 members

No registered users viewing this page.